Poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Konferencja „AAC okiem praktyka – szanse i możliwości” – zaproszenie

Zaproszenie na konferencję

„AAC okiem praktyka – szanse i możliwości”

Szanowni Państwo, szkolni i przedszkolni specjaliści

mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konferencji „AAC okiem praktyka – szanse i możliwości”, organizowanej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Pruszczu Gdańskim w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim, która odbędzie się w dniu 17.04.2024r. (środa) w godzinach 10:00-14:00 w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim przy ul. prof. Mariana Raciborskiego 2a (sala nr 127 na 1. piętrze).

Zaproszenie kierujemy do psychologów, pedagogów, logopedów i nauczycieli szkół i przedszkoli z terenu powiatu gdańskiego.

Zgłoszenia udziału w konferencji prosimy przesyłać na adres: akwasniewska@poradniapruszcz.pl,  w tytule maila wpisując: ZGŁOSZENIE KONFERENCJA 17.04.2024. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, stanowisko, nazwę szkoły/przedszkola, adres e-mail do kontaktu. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzimy do dnia 08.04.2024 r. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w konferencji.

Organizatorzy:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim